O KOLEKCI

CZECH MASTERS COLLECTION by BRUDRA oficiálně zveřejněna

CZECH MASTERS COLLECTION by BRUDRA byla dnes 6.2.2014 předvedena na tiskové konferenci hotelu Andel‘s.

BRUDRA jako partnerská společnost Czech Masters 2014 na tiskovce představila kolekci sportovního oblečení Czech Masters, kterým budou vybaveni dobrovolníci a personál. Oblečení bude také v prodeji ve vesničce na Albatrossu. Tváří přehlídky Brudra byla Česká Miss Kateřina Sokolová a bývalý hokejista Petr Bříza.FOTO CZECH MASTERS COLLECTION FOTO CZECH MASTERS COLLECTION FOTO CZECH MASTERS COLLECTION FOTO CZECH MASTERS COLLECTION FOTO CZECH MASTERS COLLECTION FOTO CZECH MASTERS COLLECTION


Vážení přátelé golfu, vážení ostatní,

společnost BRUDRA, jako partner a člen organizačního výboru turnaje DD REAL CZECH MASTERS 2014 a jako oficiální merchandiser tohoto turnaje si dovoluje tímto na oficiální tiskové konferenci poprvé představit oficiální kolekci golfového oblečení pro CZECH MASTERS 2014.

Celá dnes představená kolekce je koncipována tak, aby měla multifunkční využití, což znamená, že kromě samotného prodeje v průběhu turnaje ve stanu OFFICIAL MERCHANDISE v rámci tournament village CZECH Masters 2014 a na webových stránkách prostřednictvím e-shopu jej využije taktéž pořadatelský tým ve všech svých složkách. Díky použití široké škály barev bude zcela jasně možno odlišit jednotlivé organizační oblasti a struktury turnaje při zachování jednotná koncepce kolekce. Svou vlastní tvář a identitu tedy budou mít pořadatelé, voluntéři, rozhodčí, případně i pracovníci ostrahy a další.

Pro fanoušky a přátele golfu, zejména návštěvníky turnaje je připravena velmi široká a ucelená kolekce. Této kolekci dominují zejména trika s límečkem a čepice s kšiltem prezentované při tiskové konferenci.

Při výrobě celé kolekce CZECH MASTERS 2014 bylo využito mnoha osobních zkušeností profesionálních i amatérských hráčů a módních návrhářů. Zvláštní poděkování za cenné rady při technickém řešení výroby patří zaměstnancům tradičních českých textilních závodů Jitex Písek a Brudra, bez jejichž pomoci by tato kolekce nikdy nevznikla.

Navržené oděvy jsou vyrobeny z funkčních vláken na bázi polyesteru. Toto zaručuje u trika rychlý odvod potu od těla a zároveň jeho rychlé odpaření, tzv. funkce QUICK DRY. Použitý úplet je navíc obohacen o vlákna obsahující ionty stříbra, díky kterým mají trika permanentní antibakteriální úpravu.

Kolekce je vyrobena ve všech velikostech, v pánském, tak i dámském střihu. Chybět nebude dětská kolekce pro mladé golfisty od 6 let.

Na první pohled viditelné, barevné sjednocení čepic a polokošil je podtrženo vhodnými aplikacemi loga turnaje. Na čepici jsou kromě loga použity i jinými golfovými motivy. Jako například aplikované markovátko na magnetu s pamětním logem události.

Barevně je kolekce dvoukolejně vedena do větve v českých národních barvách a do kombinace černé či bílé s barvami signálními.

Variace celé kolekce jsou navíc produkovány nadstandardně s logy promotéra D+D, Relmost, s logem klubu Albatross, s logem hlavních sponzorů popř. s logem merchandisera Brudra v různých variantách.

Přestože je celá kolekce koncipována jako oblečení vysoké úrovně, bude jeho cenová hladina příjemným překvapením. Za velmi kvalitní výrobky se zajímavým designem, ve všech směrech srovnatelnými s renomovanými golfovými značkami tak každý zaplatí velmi rozumnou cenu.

Na stránkách oficiálního merchandisera, výrobce a distributora www.brudra.cz a na stránkách turnaje www.czech-masters.cz bude již od března spuštěn oficiální e-shop Czech Masters 2014, na kterém bude možné předobjednávat představené oděvy.

Celá kolekce CZECH MASTERS 2014 bude obohacena o řadu dalších produktů, jako jsou kšilty, deštníky, golfové míčky, ručníky, trička, markovátka a mnoho jiných.

Na setkání s Vámi, nejlépe přímo na turnaji CZECH MASTERS 2014 ve stanu OFFICIAL MERCHANDISE

se těší,

Váš team BRUDRA