Otevírací doba:
Vážení zákazníci,
z důvodu stáního svátku, který bude dne 28. 9 2021, bude dne 27. 9.2021 naše centrála, prodejna Jemnická, prodejna Vršovická a hlavní sklad uzavřen.
Expedice e-shopových objednávek, které budou přijaty po 22. 9. 2021 budou expedovány ve dnech od 29. 9. do 1. 10. 2021.

Děkujeme Vám za pochopení.
x

Kariéra

Aktuálně hledáme kolegy na pozici:

Obsluha počítačem řízeného stroje do malé vyšívací dílny - Praha 5 - Radotín

Náplň práce: Obsluha vyšívacího stroje, finální začišťování oděvů.

Požadujeme:
  • spolehlivost
  • chuť pracovat v menším kolektivu
  • zručnost a ochotu učit se novým věcem
  • flexibilita a schopnost samostatně pracovat

Nabízíme:
  • práci na HPP ve dvousměnném provozu
  • zaměstnanecké slevy na prodávaný sortiment
  • příspěvek na stravování
  • rodinnou atmosféru malého kolektivu

Místo práce: Výpadová 1335, Praha 5 - Radotín

Termín nástupu: ihned

V případě, že Vás tato nabízená pozice zaujala, zašlete nám Váš podrobný strukturovaný životopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte.
Pro odpověď na tuto pozici, prosím, používejte pouze e-mailovou adresu: vysivky@brudra.cz

SpinnerČekejte