DOPRAVA ZDARMA
Vážení zákazníci,
využijte naší nabídky dopravy zdarma na naše prodejny. Vybrané zboží není ničím limitováno, bezplatná doprava se vztahuje na veškeré produkty. 

 

 
x

Výšivky a potisky

Chcete, aby vaši zaměstnanci reprezentovali svým oblečení vaši značku? Chcete jednotné oblečení pro sportovní oddíl nebo školu? Či jen chcete potěšit své blízké originálním dárkem ve formě oblečení s výšivkou či potiskem? Jste na správném místě!

Nabízíme možnost vyšívání a potisku log, textů a obrázků na jakékoli oblečení podle vašeho výběru, jako jsou například trička, kalhoty, bundy, ale i čepice nebo zástěry. Výšivky i potisk aplikujeme na oblečení, které si u nás vyberete a zakoupíte, na vámi donesené oblečení i oblečení, které pro vás vyrobíme na zakázku.

Výšivky

Na vlastních špičkových japonských vyšívacích strojích Tajima vám vyšijeme na oblečení vaše firemní logo či jiný motiv. Výšivky aplikujeme nejen na pracovní oděvy, ale také na oděvy reklamní, volnočasové či sportovní.

Na prodejně v Radotíně vyšíváme na počkání, v případě většího objemu vše je obvykle vše hotové do druhého dne. V nabídce máme předdefinované nápisy a obrázky v různých barvách, které je možné libovolně na oblečení umístit a vyšít. Vybraný kousek oblečení si můžete přinést vlastní nebo zakoupit přímo na místě. Stačí tedy přijít, zvolit si motiv a počkat, než se vyšívací stroj o vše postará.

Více o prodejně v Radotíně

Pokud chcete vyšít firemní logo nebo obrázek, který nemáme v databázi, pak vám vše rádi připravíme reklamní výšivku na zakázku. V tomto případě nebude práce hotová na počkání, ale na dotaz vám rádi podle objemu objednávky a druhu výšivky sdělíme, kdy může být objednávka hotová.

Potisk

Na vaše oblečení můžeme aplikovat libovolný potisk. V nabídce máme spoustu předpřipravených vzorů a textových fontů, na přání umíme připravit potisk v jakékoli podobě. Tiskneme termotransferovou technologií nebo přímým sítotiskem podle toho, na jaký materiál, v jaké velikosti a v jakém množství se potisk vytváří.

Chcete vědět více? Napište nám!

SpinnerČekejte

Zaregistrujte se pro odběr newsletteru

Copyright © 1997 - 2023 Brudra s.r.o. All rights reserved.