.
Vážení zákazníci,

využijte naší nabídky a nechte si své objednávky doručovat do PPL BOXŮ a PPL Parcel Shopů pouze za 40,- včetně DPH. 

Při objednávce nad 2.500, - máte poštovné přes PPL a dopravné na naše prodejny zdarma.

 
x

O nás

Společnost BRUDRA je česká firma s bohatou historií, která se zaměřuje na výrobu a distribuci pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek.

V naší nabídce najdete pracovní oblečení, pracovní obuv a ochranné pracovní pomůcky pro různé profese a profesionální provozy i pro jednotlivce a kutily. Naším cílem je vyrábět a distribuovat výrobky vysoké kvality, proto se snažíme podporovat místní trh a zákazníkům dodávat produkty vlastní výroby, případně produkty, které vznikly ve spolupráci s jinými českými výrobci. Dodáváme výhradně koncovým zákazníkům a věnujeme se také zakázkové výrobě na míru podle potřeb klientů.

Co nabízíme

Veškeré zboží je atestováno a má střih i provedení exportní kvality. Naše pracovní oděvy, pracovní obuv i ochranné pracovní pomůcky jsou opatřeny příslušnými certifikáty, které potvrzují odpovídající vlastnosti. Kvalita našich služeb je stvrzena certifikací dle ISO 9001.

Certifikát ISO

Jsme nejlepší volbou pro firmy

Hledáte kvalitního a spolehlivého dodavatele pracovního oblečení a ochranných pracovních pomůcek? Pro firmy nabízíme kompletní servis dodávky produktů podle potřeb firmy. Poradíme vám s výběrem: V prvním kroku si vyberete z našeho pracovního oblečení a jiného sortimentu nebo se domluvíme na zakázkové výrobě přesně podle vašich požadavků. Nabízíme také možnost náhradního plnění.

 1. Sesbíráme data: Zajistíme sběr velikostí vašich zaměstnanců, vše poté vyrobíme, připravíme a dodáme. Poradíme si i s nadměrnými velikostmi nebo jinými specifickými požadavky.
 2. Oblečení jako vaše vizitka: Na zvolené oblečení vyšijeme logo nebo zajistíme potisk podle vašeho přání, aby vaši zaměstnanci vždy reprezentovali vaši firmu.
 3. Jak rychle a kolik toho zvládneme: Zajistíme pro vás i zakázky ve velkém objemu, ve většině případů v krátké dodací lhůtě. Rádi vám sdělíme konkrétní dodací dobu podle velikosti a náročnosti vaší objednávky.
 4. Kolik to bude stát: Cena závisí na vybraném sortimentu, velikosti objednávky i případných výšivkách nebo potiscích. Cenové nabídky proto připravujeme individuálně pro každou objednávku.
 5. Přivezeme nebo uskladníme: V ceně objednávky je také doprava objednávky na zvolené místo. Můžete také využít možnosti uskladnění v našem skladě, odkud vám podle potřeby budeme zboží vydávat.
 6. Vše na jednom místě: Díky objednávkovému systému máte přehled o svých objednávkách a můžete se s námi snadno domluvit na nové dodávce zboží.
 7. Dodáme, co bude chybět: Nejběžnější sortiment máme vždy na skladě a jsme schopní jej do vaší firmy dodat v opravdu krátkém čase.

Našich služeb v minulosti využila spousta významných firem, jako jsou Pražské služby, České aerolinie, České dráhy, Dopraví podnik hlavního města Prahy nebo Coca-Cola HBC Česko a Slovensko.

Jsme schopní vyrobit nebo zajistit kompletní sortiment pracovního oblečení, a to ve spolupráci s předními českými dodavateli: firmou Jitex, Otavan, Prabos, 3M, Uvex nebo Cerva.

Jsme nejlepší volbou pro kutily

V nabídce najdete jak základní pracovního oblečení, tak širokou nabídku speciálních pracovních oděvů a ochranných pracovních pomůcek, bez kterých se při náročnější práci neobejdete. Spousta výrobků má širší využití a budete je moct využít i pro sportovní a volnočasové aktivity.

 1. Na zahradu i do dílny: I v domácích podmínkách je důležité chránit své zdraví. Naši zaměstnanci vám poradí s výběrem pracovního oblečení, pracovní obuvi i ochranných pracovních pomůcek.
 2. Originální dárek: Chcete dát pracovní oblečení svému blízkému jako dárek? Možnost výšivky nebo potisku u nás mohou využít i jednotlivci.
 3. Pošleme nebo připravíme na prodejně: Oblečení objednané na e-shopu pošleme k vám domů nebo připravíme na vyzkoušení na některé z našich pražských prodejen.
 4. Vyměníme nebo si vezmeme zpátky: Nesedí vám dodané oblečení nebo obuv? Samozřejmě můžete nepoužité produkty vrátit. Podívejte se na naše obchodní podmínky.

Jaká byla naše cesta

1992
spolužáci Pavel Růžička a Pavel Foubík po studiích zakládají firmu Brudra
1994
začíná spolupráce s firmou OTAVAN Třeboň, který vyrábí velkou část sortimentu, a vytvoření značky OTAVAN PROFI BRUDRA
1996
dodávání výrobků do největších českých hobby center a supermarketů
1998
zakoupení areálu v Radotíně, kde se nachází největší prodejna pracovních oděvů v ČR
2002
povodně výrazně poničily areál firmy v Radotíně
2009
začíná spolupráce s firmou Jitex z Písku, výsledkem je uvedení na trh společné značky BRUDRA by JITEX
2012
počátek partnerství s golfovým turnajem D+D Real Czech Masters
2015
počátek partnerství se závody v driftu Czech Drift Series
SpinnerČekejte

Copyright © 1997 - 2023 Brudra s.r.o. All rights reserved.